menu menu

Het team

Lees voor
Miriamwebsitehandtekening

Miriam Bryson

Directeur-bestuurder m.bryson@stib-breda.nl 0628336608
Marije-2

Marije Ammerlaan

Strategisch adviseur m.ammerlaan@stib-breda.nl 0655010809
StiB_Anlia_02_300x300px

Anlia Bakx

Management assistente & secretariaat a.bakx@stib-breda.nl
Rozaline-3

Rozaline Staffeleu

Financiën & HR r.staffleu@stib-breda.nl
StiB_Angela_01

Angela van Tienen

Secretariaat a.vantienen@stib-breda.nl
Stib_Janneke_F_01_300x300px

Janneke Filius

Secretariaat j.filius@stib-breda.nl
Laura-1

Laura Loman

Secretariaat l.loman@stib-breda.nl
Carolien2

Carolien van Gestel

Palliatieve-terminale zorg c.van.gestel@stib-breda.nl 0655010806
StiB_Joyce_01_300x300px

Joyce Luijbregts

Mantelzorg Coaching & Opleidingen j.luijbregts@stib-breda.nl 0655010807
StiB_Tessel_02b

Tessel van der Grijspaarde

GGZ t.van.der.grijspaarde@stib-breda.nl 0655010759
Veronique foto website v2

Veronique Zoontjens

Dementie & NAH v.zoontjens@stib-breda.nl 0655010643
StiB_Saskia_01b

Saskia Wagenmakers

Jonge mantelzorgers, GGZ & chronisch zieken s.wagenmakers@stib-breda.nl 0655010810
Chantal

Chantal Gillissen

Projecten c.gillissen@stib-breda.nl
StiB_Petra_02_300x300px

Petra van der Beek

Respijtzorg p.vanderbeek@stib-breda.nl 0655010761
StiB_Pauline_12_sRGB

Pauline van der Stoel

Informatie & Advies p.vanderstoel@stib-breda.nl
Donja-2

Donja Zouali

Communicatie d.zouali@stib-breda.nl
Foto Mariska website en handtekening 2

Mariska van Dijk

Communicatie m.vandijk@stib-breda.nl
Laura Moes (1)

Laura Moes

Stagiair GGZ l.moes@stib-breda.nl
vraagteken

Word jij onze nieuwe collega?

Stuur dan jouw cv en motivatie naar r.staffleu@stib-breda.nl
Disclaimer Privacystatement Cookies Sitemap