Wij gebruiken cookies . Akkoord
menu

Het team

Ursula van Weert def

Ursula van Weert

Directeur u.vanweert@stib-breda.nl
Liselot

Liselot van der Meer

Office manager l.vandermeer@stib-breda.nl
vacature

Administratieve medewerker mantelzorgwaardering (vacature)

Anlia

Anlia Bakx

Management assistente/ medewerker secretariaat a.bakx@stib-breda.nl
Anjo

Anjo Schaerlaeckens

Financieel medewerker/ medewerker secretariaat a.schaerlaeckens@stib-breda.nl
Lianne

Lianne de Keizer

Medewerker secretariaat l.de.keizer@stib-breda.nl
Rieki

Rieki Jansen

P&O-adviseur en vertrouwenspersoon r.jansen@stib-breda.nl
Karen

Karen van der Vorst

Communicatie- & beleidsadviseur k.vandervorst@stib-breda.nl
Leonie

Leonie Dijksman

Kwaliteit & innovatiemanager l.dijksman@stib-breda.nl
Carolien

Carolien van Gestel

Coördinator VPTZ c.van.gestel@stib-breda.nl
Joyce

Joyce Luijbregts

Coördinator Chronisch zieken j.luijbregts@stib-breda.nl
Tessel

Tessel van der Grijspaarde

Coördinator GGZ & Vriendendienst t.van.der.grijspaarde@stib-breda.nl
Veronique

Veronique Zoontjens

Coördinator Dementie & NAH v.zoontjens@stib-breda.nl
Marije

Marije Ammerlaan

Coördinator Jonge mantelzorgers m.ammerlaan@stib-breda.nl
petra

Petra van der Beek

Vrijwilligerscoördinator p.vanderbeek@stib-breda.nl
Pauline

Pauline van der Stoel

Kennisexpert p.vanderstoel@stib-breda.nl
Janneke

Janneke Clements

Communicatiemedewerker j.clements@stib-breda.nl
Disclaimer Privacystatement Cookies Sitemap