menu menu

Het team

Lees voor
Miriamwebsitehandtekening

Miriam Bryson

Directeur-bestuurder m.bryson@stib-breda.nl 06 2833 6608
Marije-2

Marije Ammerlaan

Strategisch adviseur m.ammerlaan@stib-breda.nl 06 5501 0809
Petra van der Beek  2

Petra van der Beek

Kwartiermaker Mantelzorg p.vanderbeek@stib-breda.nl 06 5501 0761
StiB_Anlia_02_300x300px

Anlia Bakx

Management assistente & secretariaat a.bakx@stib-breda.nl
StiB_Angela_01

Angela van Tienen

Secretariaat a.vantienen@stib-breda.nl
Laura-1

Laura Loman

Secretariaat l.loman@stib-breda.nl
Janneke Filius

Janneke Filius

Vrijwilligers & stagiaires j.filius@stib-breda.nl 06 3629 1884
Carolien2

Carolien van Gestel

Palliatieve-terminale zorg c.van.gestel@stib-breda.nl 06 5501 0806
Margot Kiezenberg 2

Margot Kiezenberg

Dementie, NAH & chronisch zieken m.kiezenberg@stib-breda.nl
StiB_Tessel_02b

Tessel van der Grijspaarde

GGZ t.van.der.grijspaarde@stib-breda.nl 06 5501 0759
Veronique foto website v2

Veronique Zoontjens

Dementie & NAH v.zoontjens@stib-breda.nl 06 5501 0643
StiB_Saskia_01b

Saskia Wagenmakers

Jonge mantelzorgers, GGZ & chronisch zieken s.wagenmakers@stib-breda.nl 06 5501 0810
Marie-Thérsèse de Jongh

Marie-Thérèse de Jongh

Jonge Mantelzorgers, Dementie en NAH mt.dejongh@stib-breda.nl
Chantal

Chantal Gillissen

Projecten c.gillissen@stib-breda.nl 06 1560 1854
StiB_Pauline_12_sRGB

Pauline van der Stoel

Informatie & Advies p.vanderstoel@stib-breda.nl
Donja-2

Donja Zouali

Communicatie d.zouali@stib-breda.nl
Foto Mariska website en handtekening 2

Mariska van Dijk

Communicatie m.vandijk@stib-breda.nl 06 5501 0757
Denise den Ridder

Denise den Ridder

Chronisch Zieken & Mantelzorgwaardering d.denridder@stib-breda.nl 06 5501 0807
Susan Wagenmakers

Susan Wagenmakers

Mantelzorgwaardering
Maarten website 2

Maarten Simons

Stagiair GGZ GGZ@stib-breda.nl
Hussein Al-Ali

Hussein Al - Ali

Stagiair chronisch zieken chronisch-zieken@stib-breda.nl
Lisa van der Giessen

Lisa van der Giessen

Stagiair GGZ GGZ@stib-breda.nl
Rein Wildeboer

Rein Wildeboer

Stagiair GGZ GGZ@stib-breda.nl
Elena Moll

Elena Moll

Stagiair Jonge Mantelzorgers JMZ@stib-breda.nl
Britt van Schie

Britt van Schie

Mantelzorgwaardering en stagiair Jonge Mantelzorgers afstudeerder@stib-breda.nl
vraagteken

Word jij onze nieuwe collega?

Stuur dan jouw cv en motivatie naar info@stib-breda.nl
Disclaimer Privacystatement Cookies Sitemap